| Anonim134 a întrebat:

Cum a aparut bella in h2o? unde e emma? mai este sirena?

Răspuns Câştigător
| robertson a răspuns:

Buna... stiu raspunsu de la sora mea care e fana inraita la aceste desene, uite raspunsu : deci Emma e plecata in vacanta cu familia ei Cleo a anuntat chiar cand a aparut Bella in serial ca Emma e in vacanta cu familia sa, si crede sora mea ca mai este "sirena", fundita? baftaaa

2 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Din cate am citit pe aici Emma si-a pierdut puterile si a plecat impreuna cu parintii sa viziteze lumea iar Bella se muta cu parintii, Bella fiind si ea sirena de la varsta de 9 ani! Iar in realitate, Emma a plecat sa filmeze un filmhappyTe-am pupat, pa-pa:*

| SMTHING a răspuns:

Bella este inca o sirena H2O, iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea, iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.

Ellz : -> x