| puffii548 a întrebat:

Cum a fost anul 2012 pentru voi? (CADOURI DE CRACIUN SURPRIZE) Dau fundalove struck vreau multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Antoniacopiluța a răspuns:

Anul 2012 pentru mine nu a fost prea incantator, am avut tot felul de probleme, am fost in spital, etc.Toate surprizele de Craciun m-au incantat! Mi-au incalzit inima, si sper ca anul 2013 sa fie mai bun si mai frumos.La multi ani!

1 răspuns:
| xXdoareuXx a răspuns:

Nu a fost foarte special. A fost ac oricare altul dar macar anul asta am invatat mai bine acum spre sfarsit.anul asta am primit o geanta pentru scoala pentru care am umblat ca nebuna cu bunicamea s-o cumparstraight face...in general a fost destul de bine. cu lacrimi ci zambete cu regrete dar bine. dar tu?