| hey97 a întrebat:

Cum a fost prima zi de scoala/liceu?

10 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Plictisitor cand a vorbit directorul si ceilalti, dar dupa ne-am plimbat cu totii ( ma rog nu toti, unii colegi sunt dusi big grin )
Am fost chiar multi, ceea ce ma mira.
Cei din clasa pregatitoare si aIa nici nu se vedeau laughing, dar totul a iesit bine happy
La tine cum a fost prima zi de liceu \ scoala?!

| PlayTheGame a răspuns:

NASPA! Cel putin cand ai colegi tampiti. Bafta!

| ℜëßëℓå a răspuns:

A fost minunat pentru ca abia asteptam sa imi revad prietenii.

| DeathlyScream a răspuns:

La mine a fost prima zi de liceu fiind ca am trecut in clasa a 9-a.A fost bine nu ne-am plictisit, mi-am revazut prietenii si am o diriginta super funny si foarte de treaba big grin ...cum a fost prima ta zi? happy

| hey97 explică (pentru DeathlyScream):

Si la mine a fost prima zi de liceu cls a 9a la matei basarab

| allthree a răspuns:

Plictisitor cred ca, am stat vreo 2 min si am plecat.

| Denisee1 a răspuns:

Oribil.M a mutat intr o clasa perete in perete cu directoarea.

| D3iUtsA a răspuns:

Prima zii de scoala...frumoasa cred. Mi-am revazut colegii de care imi era dor, am glumit impreuna, si ne am simtit bine. Am reintalnit o pe diriginta noastra...de care nu ne era chiar asa de dor si totusi am fost fericiti sa o vedem. Partea cea ma buna este colegul nou laughing pe care toate fetele il plac.

| ionutsefu14 a răspuns:

Salut! Eu am trecut clasa a-5-aA. A fost frumos astazi.Neam mutat la etajul doi. Neau dat cartile.

| georgeee11 a răspuns:

Naspa rau de toooot