| IoanaIoana09 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut si la ce varsta? :3 Povestiti-mi :*
P.s : am 17 ani si nu am avut niciodata sad ma simt ciudat ca nu am avut, alte fete nu mai sunt virgine la varsta asta si eu n-am avut un amarat de sarut oh go on

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Umed si orgasmic! ce vrei mai mult de atat?laughing
Stai fata linistita se gaseste unu sa te bubuie nu-i problema

| marinaa9 a răspuns:

Crede-ma..nu te grabi in legatura cu primul sarut sau prima experienta sexuala...Am avut primul sarut cu o persoana toatal nepotrivita si am amintiri destul de neplacuta in legatura cu asta laughing a fost mult prea umed.