| alexandrapoiana a întrebat:

Cum a fost vremea la voi astazi? Specificati si orasul de unde sunteti.

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

La noi a nins foarte tare! M-am dat pe partie aproape toata ziua, apropo sunt din oradea.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

A fost destul de bine. Nu a nins si nu a fost foarte frig. Barlad.

| monyk a răspuns:

BUna, la Timisoara a fost soare si a fost frumos, desi a fost cam frig, e bine ca a rasarit soarele si am iesit la o plimbarehappy...

| JeSa a răspuns:

HUh:PBacău(!), a fost frig...de mi-au îngheţat "toate cele(a)":D!
Sensei.BRO - "buletinul meteo"=))
http://www.220.ro/nUj58BJALb/B1-Meteo-09-02-04-Ora-18-41-Scurt

Shin
| Shin a răspuns:

FRIGGGG - Bucuresti tongue Abia astept sa treaca iarna asta... big grin
Numai bine, Shinwinking

| Pho3nix a răspuns:

Galati: a fost binisor azi. Nici prea cald, nici prea frig.

| cretzufinish a răspuns:

Galati: soare cu dinti mai toata ziua, ger seara spre noaptea. Minune de cateva ore big grin

| Ionutzsa a răspuns:

Deva : a nins si e frig de ingheata pietrele. Cand am iesit din scara blocului era sa ma trezesc pe spate laughing

| Andishor a răspuns:

Cluj: soare, mai cald ca de obice (5-6 grade), s-a topit si gheata spre bucuria bunicii-poate sa mearga si ea pana la alimentarahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Bucuresti a fost soare cu dinti si ghetus pe alocuri straight face