| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflati ca prietenul/prietena va inseala sau ca ii place de altcineva mai mult?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Il intrebi si te uiti atenta in ochii lui. Daca i`a miscat in orice alta directie decat in fata atunci cand a raspuns, inseamna ca a facut`o si poti pune mana pe tigaie.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O citesc.
Pun cap la cap mici minciuni cu care am prins-o (fara sa-si dea seama ca am prins-o), si fac munca de detectiv, daca simt ca e ceva.
D'asta n-am prietena laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intuiesc asta.

| Maya100 a răspuns:

Pai,este simplu: Nu mai are asa mult timp pentru tine, se scuza atunci cand vine vorba de saruturi si alte dovezi ale iubirii.
Iesirile normale ale unui cuplu se raresc, la fel si cadourile, iar complimentele isi fac aparitia din ce in ce mai rar. Acestea nu sunt neaparat dovezi ale atractiei fata de o alta persoana, pot arata si dorinta persoanei de a i se acorda mai multa atentie...
Sper ca te am putut ajuta! Iti doresc o zi minunata!