| Vladz11 a întrebat:

Cum ai aflat de TPU?
Eu am aflat de la un prieten. si imi place foooooooarte mult. cand nu am ce face intru aici big grin

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu intru aici pentru ca vreau, nu neaparat pentru ca nu am ce face. Incerc sa le dau sfaturi bune celor care au nevoie, sa le spun celor care cred ca e bine sa iti bati joc de viata ta ca nu e asa, vreau sa ajut oamenii cat mai mult. E un sentiment greu de exprimat cand cineva necunoscut iti multumeste pentru ajutor. Mai in gluma, mai in serios, chiar daca fac misto de altii mai "ingusti" la minte, mai naivi, pana la urma, vreau doar sa ii ajut.

| User a răspuns:

Cautand ceva pe google.

| Christina a răspuns:

Cautam ceva pe net legat de un subiect si am deschis pagina TPU :p.Eu intru cand am timp, si imi place sa ajut chiar daca dau putine raspunsuri sunt multumita ca ajut unele persoane :p

| Frrramboise a răspuns:

Am aflat intamplator...de obicei, cand cautam ceva pe google, dadeam si de TPU. mi-a placut ce am gasit, asa ca mi-am facut cont!

eu intru in fiecare zi :X

| al3_9910 a răspuns:

Idem 7h30

am aflat de acest site de la o prietenahee hee

| camionagiull a răspuns:

Cautam ceva de camioane " pasionat de camioane"

| alexutza_3504 a răspuns:

Eu am aflat de TPU cautand site-uri pe google si am dat este el sunt incepatoare si este super