| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai reactiona cand copilul tau ar vrea un implant pe creier pentru ca ziarele ar spune ca "trebuie sa aiba" aceasta noua tehnologie?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nul las sa se adapteze pana nu ajunge sa aiba 18 ani, dupa face ce vrea el dar nu in casa mea

Bula
| Bula a răspuns:

Copii au deja implant LANGA creier, sub forma telefoanelor "destepte", care au IQ mai mare decat ei. big grin
Daca le baga in minti, atunci vor vorbi "singuri" pe retelele de sociopatizare. tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intai sa apara tehnologia, pe urma veden ce e cu ea

| oglindasultanului a răspuns (pentru suntserios):

Am pus intrebarea prea devreme thinking

| mihai69 a răspuns:

Să și- l facă singur când va fi pe banii lui.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mi-as baga eu unul mai intii si dupa aia vedem de copchil.

| JicaContra a răspuns:

Cand vor fi facute, chestia asta v-a genera o controversa EXTREMA
deja vehicula unii pe net ca ar fi aparut implanturi pe creier
si chiar aici a pus o intrebare cineva, care apoi m-a injurat urat si mi-a dat ignore cand i-am raspuns: fvck you Nazi!

| oz_1736 a răspuns:

Am vorbit cu Gheitz si a zis ca intai sa rezolve cu vaccinurile