| D3I3 a întrebat:

Cum ar fi în viziunea ta "Telefonul ideal "?
Adică - camera față/spate, memoria, viteză internet, mărime, mod de operare ( gen iOS, Android sau Microsoft ..nu mai știu ), grosimea, greutatea ( nu mă refer la grame, kg ci dacă să fie mai greu, mai ușor ), aplicații preinstalate ( gen cum să fie, nu denumirea )... orice, deci?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Unul care functioneaza bine, sa am o camera decenta pentru poze, un sistem de operare de tip Android, sa nu fie prea mare, sa-mi incapa in buzunar cand il port.
Aplicatiile sunt mai putin importante, pot eu sa-i pun cand am nevoie de una de alta.

| Dismally a răspuns:

Fara camera fata/spate, memoria nu prea conteaza, viteza internet foarte mare, Android, usor, subtire si daca se poate fara aplicatii preinstalate.