| neanicu a întrebat:

Cum arata spatiile (inclusiv gradinile, spatiile verzi ) din jurul blocurilor pe unde locuiti? este curatenie, sau nu prea? sau chiar dezinteres total?

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

La mine nu exista spatii verzi, doar blocuri, blocuri si iar blocuri.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Vecinu' de sus face mereu curatenie si ingrijeste gardul viu, e chiar maniac...

| Lora_6439 a răspuns:

Betoane, betoane, betoane. Gradinile blocurilor sunt pline de caini si nesapate. Strada si parcarea sunt pline de gropi, caini, pisici si rahat. Dezinteres total.

| mary_1175 a răspuns:

La mine la bloc este cat de cat curatenie.inmprejurul blocului avem gard viu.si este ingrijit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinteres total. Ce e pe langa blocul meu, hartii, la tomberon nu mai spun, miroase oribil.Cainii latra de nu poti sa dormi noaptea, gradina din fata blocului e vai de ea oh go on. Cand iesi din bloc gasesti pampersuri sau absorbante folosite. Ce sa le ceri? Mi-e si scarba oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai acum am strabatut o alee si m-am ingrozit cate sticle, hartii, pungi sunt acolo. In Bucuresti se face curat doar in centru.