| alexcuamare123 a întrebat:

Cum arată viza pe carnetul de elev? Gen chiar nu știu ce este....este o ștampilă sauuu...

6 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Oooo da îți trebuie de toate, la naiba. Legitimație de călătorie, avea dreptate băiatul ala, abonamentul lunar, carnetul vizat la zis pentru anul școlar în curs, buletin, carte identitate. Alergatura doar sa mergi o data cu trenul

| trophin a răspuns:

Nici numai știu cum arata un carnet laughing semnătura, 2xxx-2xxx și probabil o stampila de la șefu sau sefa cu biroul cel mai mare. Sau secretara laughing

| Lioana a răspuns:

Viza de pe carnetul de elev e semnatura directorului scolii împreună cu stampila rotunda a scolii respective puse acolo unde sunt trecuti anii scolari.

| Cksihja a răspuns:

Ceri o viză și ai să vezi.

| Brizbriz a răspuns:

Trebuie semnata cu sangehee hee

| Nirvanaaa a răspuns:

Stampila peste care e o semnătură a directorului instituției de învățământ.