| Madalina1901 a întrebat:

Cum as putea cuceri un baiat mai mic decat mine (adica de 17 ani), total imatur, care mai nou are si o parere cam proasta despre mine, desi eram pana acum amici?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ma, nu stiu care e mai imatur, din moment ce tu vrei cu incapatanre un tip dupa cum l-ai descris.

| Woodenpints91 a răspuns:

La felul în care gândeşti, fii fericită dacă o să-ţi pună mâna pe ţâţe când e beat.
Cel puţin eu nu m-aş uita la una care are impresia că ştie ce-i aia maturitate şi ce înseamnă a fi imatur.

| aFurisit a răspuns:

daruieste i o floare si canta i o serenada. sau scoate l la o "limonada" vad ca si tu adori...

| RoxanaAnomis a răspuns:

Tu crezi că el este imatur, el nu are o părere cam bună despre tine... Tu doar crezi că este imatur. Nu eşti sigură. Pentru că, la 17 ani, un om ar putea fi şi matur. Încearcă să vorbeşti cu el mai des, să încerci să îi faci o altă părere despre tine! Atunci vei vedea că nu este imatur.