| Belluuu a întrebat:

Cum as putea ifuenta psihic o persoana sa-mi spun raspunsu da ex: El: Pot sa merg thinking in oras? Eu: Nu! intelegeti ce vreau sa spun adica daca nu pot merge undeva de ex nu ma lasa mama in oras cum o pot influenta psihic sa ma lase sau mna intelegei ce vreau sa spun... Multumesc >>>Anticipat!!!URGENT

1 răspuns:
| Rockefeller a răspuns:

Te dai pe langa ea, o iei cu vorba de la departare pana ajungi la subiectul propriu zis sau o ajuti la treaba, la prepararea mesei, adica sa nu aibe motiv sa un te lese ca si cum ar fi o rasplata pentru ce faci pentru ea