| Kiduuuu1445 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa castig niste bani? Stiu ca o sa-mi spuneti ca sunt la scoala si trebuie sa ma ocup de ea, da va rog mult ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Depinde cati ani pentru as vrea sa te pot ajuta insa daca nu minim 16 ani nimeni nu te va angaja sau cel mai probabil va profita de naivitatea tawinking

| sandulache a răspuns:

Salut.
simplu plimba caini si ocupate de ei vezi oamnei ce vor sa is palimbe caini si intreabai si asa poti face bai sau du-te la un depozit sa lucrez ce pot sa iti zic.