| Slendywillfindyou a întrebat:

Cum as putea sa ma costumez de halloween? Ma gandeam sa ma costumez ca o domnisoara ca pe vremuri: cu o masca eleganta, niste manusi de catifea cu un evantai, ma dau cu ruj rosu si imi fac pometii roz... Ce ziceti? Dati-mi idei urgent! Petrecerea este sambata! Fundaa

1 răspuns:
| SoulAssassin a răspuns:

Ai fii betonn...numaidin descrierea ta de costumatie sant fiori reci si hot si un indemn sa te iau la dans...dar sa adaugi si niste lacrimi rosii din sange, discreti dar vizibili in coltul ochiului..va avea efect, caci e halloween;;; pooop