| Skylerx a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu cea mai buna prietena a mea? Mentionez ca ea e cu o colega de-a mea si nu ma mai baga in seama deloc. Colega aceea o face sa nu ma mai bage in seama! Ne-am certat rau in ultima vreme (ca si inainte) dar de o luna nu ne-am mai impacat. Craciunul aesta cred ca va fi cel mai trist sau cel mai bine - anul nou il voi incepe prost. Prietena m-a jignit si in ultimul hal si inca mai am curaj ca sa spun ca mai vreau sa fiu prietena cu ea. Spuneti: merita sa fie cu mine sau nu? As putea sa ma impac cu ea? De ce? Sau cu cealalta prietena? Cu cealalta nu vreau sa ma impac, dar cum pot s-o fac ca sa fie macar mai deschisa xu mine sau cel putin sa fiu numai eu cu prietena?

Răspuns Câştigător
| marina_9192 a răspuns:

Nu cred ca tie prietena adevararta, daca procedeaza asa cu tine...Nu te merita. Uite in jur, la sigur sunt persoane interesante si de treaba care ar fi bucuroase sasi petreaca timpul cu tine;-)

2 răspunsuri:
| dyana_8056 a răspuns:

Asa am patit si eu saptamana astacryingcrying:sufar ff mult din cauza eicrying(si tot vreau sa fiu pr cu eacrying as face orice numai sa ma impac cu ea. si ne-am certat din lucruri porstesticrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa~ti o noua prietena care sa ai incredere