| aanonimm a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras la fata? sunt foarte slaba si am incercat sa ma ingraj dar fara rezultate prea bune si in primul rand vreau sa ma ingras la fata...

Răspuns Câştigător
| botafogo a răspuns:

Stai. Apuca-te de modeling.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate sa-te ingrasi numai intr-un anumit loc cum ar fi la fata.Eu cred ca te-ar ajuta un LIFTING

| rewined a răspuns:

Si eu am aceeasi problema , am corpul asa cum mi-am dorit , dar am slabit la fata , mi-au iesit oasele in evidenta . O solutie ar fi sa te apuci de mancat mult si fast food dar o sa te ingrasi si la corp ... Daca afli vreo solutie pls sa ma anunti si pe mine

| rewined a răspuns:

Uite inca un tip care are aceeasi problema http://www.TPU.ro/......ea-sa-ma/, este tot pe acest sit, haideti sa colaboram :)