| Chnss a întrebat:

Cum as putea sa ma inteleg cu sora mea mai mare? Adica nu mai vreau sa ma cert cu ea. Vreau sa fim prieetene.Sa putem vorbi orice.Nu conteaza. Nuj sa vorbim despre baieti despre oricethinking Recunosc, este o diferenta mare de varsta. 8 ani. Dar nu cred ca este o problema varsta. Eu am 12 si Ea 19 ( nu vreau sa imi ziceti ca sunt mica pentru baieti. Pana la urma iubirea n-are varstahee hee. Noi cunoastem un baiat care are 21 de ani. de vreoo 3 ani, cam asa. Si ne-a sfatuim sa ne purtam frumos una cu alta ( baiatul acesta ne este ca un frate) si eu sincer. am vrut sa ne comportam frumos una cu alta. Dar ea nu vrea, e incapatanat.Si nu stiu. Vreau sa o fac sa nu mai fie asa.Imi dati si mie niste sfaturi cum sa vorbesc cu ea, cum sa ma comport.Va rog mult. POOOP:*

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai asa-s adolescentii astia ea sigur are secrete pe care n-ar vrea ca tu sa le afli printr-un fel sau altul existand riscul de-a va certa intr-o zi si tu s-o dai de gol, nici nu poti sa faci pe-a sclava in fata ei, iar ea daca ar fi o tipa inteligenta ar fi prietena cu tine fara ca tu sa faci vreo ceva, dar mintea adolescentului e fluturatica

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar si eu am o intrebare ce fac can sora mea este foarte incapatanata si vrea sa fac doar ce vrea ea este de 14 ani iar eu sunt de 11 ani si sa ascult doar de ea? ajutati-ma nu mai rezist va rog sa ma ajutati!