| lollopop a întrebat:

Cum as putea sa scap de pielitele de la degete? Acele coji...Prietenele mele nu au, insa eu sunt singura.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna, sa stii ca si eu am la fel... e din cauza lipsei de calciu, sa stii; mie mi-au mai trecut da mai am cateva, ca sa scapi de ele mananca alimente care contin calciu, fructe, legume, poti sa ii calciu de la farmacie si iti vor trece, pe mine ma deranjeaza tare aceste pielite dar le smulg sau le tai cu unghera.

1 răspuns:
| lollopop explică:

Multumesc mult!