| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sti daca mi ar sta bine cu ochii verzi? eu am ochii caprui si sunt satena dar as vrea sa imi pun lentile de contact :d

Răspuns Câştigător
| KySyB3B3 a răspuns:

Poi eu sunt satena si am ochii caprui si folosesc lentile, dar daca vrei poti incepe sa iti modifici o poza de exemplu cu photoinstrument.si vei vedea daca iti sta bine.sau cu tazz.photoshop.sper ca ti-am fost de folos. fundita puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| kate68 a răspuns:

D acord cu dana si eu stiu vreo 2 familii sateni cu ochii verzi, merita fundawinking

| dana_5231 a răspuns:

Eu sunt satena si am ochii verzi.Nu pot sa ma laud si sa iti spun ca "imi sta foarte bine". insa vreau sa te anunt ca toata familia mea e satena si are ochii verzi. Dupa parerea mea ar fi perfectbig grin