| camelia1812 a întrebat:

Cum ati aflat de site-ul TPU?

8 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Am aflat de TPU din intamplare, cautand ceva pe net.

| monyk a răspuns:

Buna,happy...cautam ceva pe google, ceva de iubire parcahee hee, pe prima pagina am vazut acest site si un raspuns la ceea ce am scris;
am citit ce raspunsuri am gasit, am vazut multe alte intrebari si raspunsuri interesante si in fiecare zi intram sa mai vad ce mai scrie, ca mi se parea interesant.
Apoi am zis ca hai sa imi fac si eu cont sa pot pune intrebari cand am nevoiehee hee. Am pus intrebari si sincer am primit niste raspunsuri foarte bune, pentru mine persoanele care m-au ajutat sunt niste persoane foarte de treaba si nu doar ei.Sunt multi pe acest site care ajuta foarte mult pe cei care au nevoie. M-am gandit sa raspund si eu nu doar sa pun intrebari si uite asa acum mai mult raspund decat intreb, dar nu asta conteaza; imi place mult acest site...

| juniper a răspuns:

Iti povestesc ca intr-un film big grin
In timp ce navigam pe internet, pe site-ul concursuri.biz, am intrat pe TPU pentru ca scria acolo ca pot castiga un Ipod, dupa ce m-am inregistrat si am raspuns la intrebare am continuat sa navighez si mi-a placut happy

| DeeDee28 a răspuns:

O prietena mi-a spus ca are cont pe TPU si am zis ca imi fac si eu...si imi place happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din intamplare, cautand ceva pe net.

| ioanaCUTU a răspuns:

Am intrebat ceva si am dat pe un sait si asa am aflat de saitul TPU

| Elle_4308 a răspuns:

Eu am cautat o intrebare pe google, si acolo mi-a aparut TPU, am citit raspunsul, mi s-a parut interesant ca alti utilizatori sa iti raspunda la intrebari, si m-am inscris pe acest site!

| antipatica a răspuns:

Buna! De la prieteniwinking