| iolanda17 a întrebat:

Cum ati caracteriza politicianul din ziua de astazi?
Aveti nemultumiri cu privire la cei care ne conduc( cred ca e de prisos intrebarea...)?
Daca, da atunci cum v-ar placea sa fie ei si cum sunt de fapt?
Fundita happy

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Normal...mereu exista ceva de comentat despre ''OAMENII CARE SUNT LA PUTERE''.

In ziua de astazi, la toata lumea ii pasa numai de persoana sa, atat. La fel e si cu politicienii. Ei se gandesc numai la binele lor si a famililor lor, la oamenii de rand NU se mai gandesc.