| RoxiutzaRux a întrebat:

Cum ati descoperit site-ul TPU?happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cautand ceva pe Google. Am fost foarte placut surprinsa, sa ajung din greseala/intamplare pe TPU. Este un site foarte folositor, educativ, distractiv si creaza repede o dependenta. De atunci nici n-am mai plecat de aici. big grin N-o sa scapati de mine asa usor. big grin

| Silvia a răspuns:

Căutând ceva pe Google.

| TeoPT a răspuns:

Am vazut contul unei prietene - si mi-am facut si eu.

Tu?

| Rukhsandra a răspuns:

Am cautat pe google si am gasit o intrebare pusa pe TPU. iar dupa mi-am facut comt big grin

| Dean1996 a răspuns:

Eu l-am descoperit accidentallaughing

| Aasdfghj a răspuns:

Ce intrebarestraight face da` u cum l`ai descoperit?laughing

| Anileda a răspuns:

Am pus o intrebare pe google, si m-a adus pe TPUhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam ceva pe google pentru o problema si am dat de Rai.