| EuDelia a întrebat:

Cum ati descoperit site`ul TPU?happy
Curiozitoatea ma omoaralaughing

6 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Pai eu mereu cand cautam ceva pe google imi dadea diferite intrebari de pe TPU, si intr-o zi dupa ce am analizat bine site-ul am zis sa imi fac si eu cont.Si acum imi place mult, pot sa imi zic parerile despre diferite lucruri si sa raspund la diferite intrebari care sa ii ajute pe oameni.

| gabygaby199 a răspuns:

Am tot cautat pe google unele lucruri si din fericire era o intrebare despre care eram eu intrebat si mi-am facut cont m-am mai interesat un pic si gatabig grinbig grinbig grintonguenu prea le am eu cu povestirile am 5 la rombig grincryinglaughing

| ChypS a răspuns:

Pai eu am pus o intrebare pe google ex: cine stie un program de aflat ip cuiva si am gasit site-ul

NOname
| NOname a răspuns:

Cautand ceva pe Google.

| FaraNume_7993 a răspuns:

Am cautat ceva pe net si asa am gasit site-ul acesta!
pa-pa!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prin bătrânul Google.