| RAY a întrebat:

Cum ati reusit sa slabiti?

As vrea sa citesc povesti personale

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Am slabit 10 kg cand am lasat toate sucurile si orice fast food sau prăjeală. Paine o felie maxim, carne si dulciuri rar

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu reușesc straight face
Drăcimea de corp tot nu vrea să helească din țesutul adipos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmand diete stricte luate de pe net pana am ajuns sa am ameteli din cauza ca nu aveam destul glicogen la creier. laughing De atunci m-am invatat minte ca cea mai buna metoda e sa slabesti incet si sigur, sa nu-i dai un shock organismului.