| love44katyp a întrebat:

Cum ati vorbi cu cineva pe care il considerati vedeta (chiar daca nu prea e) si vreti sa inspirati respect? big grin

Răspuns Câştigător
| Drunkenhearts a răspuns:

Eu am nevoie!laughing

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Cat mai frumos, cum vorbesc cu toti laughing...mai trag si o injuratura[glumeam]laughing

| Puiutz a răspuns:

Buna!
Pai ma straduiesc sa vorbesc cat mai frumos, dar totusi nu exagerez, incerc sa fiu eu insumihappy. Nu ma rup cu tot felul de replicilaughingoh go on nu mi se pare frumosstraight face...

| HBK a răspuns:

As vorbi ca de la vedeta la vedetahee hee

| Anecherry a răspuns:

In limita bunului simt si cat mai naturalhappy

| Cryssbest a răspuns:

Pai stai asa, ca vedetele sunt admirate pentru ca noi - tu, in cazul de fata - le consideri astfel("vedete")!
Vrei sa inspiri respect? Spune-i ceva care lui/ei i-ar face placere, fiind sincera in primul rand fata de tine insati! Admiratia ta trebuie sa fie una reala, fireasca si sincera, nu "artificiala", fiindca amicul/amica admira "vedeta X". iti va fi mult mai usor astfel.
De preferat o fraza in care sa rezumi absolut tot (sau macar 95%) din ce vrei sa ii spui! happy

| love44katyp explică:

Nu stiu cui sa dau fundita...laughing cine are mai multa nevoie?

| asdffghjjkl a răspuns:

Eu am vorbit cu o vedeta si sincer am inspirat respect pentru ca am fost eu insumi happy