| sely_6623 a întrebat:

Cum cistig diamante pe lady popular/

Răspuns Câştigător
| krisluiza a răspuns:

Stiu jocul asta imi place si mie pai poti sa castigi diamante ducandute la banca si sati activezi un cont premium dar eu am inceracat si nu mi-a mers vezi poate ai tu noroc si as vrea id tau daca doresti sa mi-l dai al meu este o_adevarata_stea@yahoo.com

2 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Pai numa daca iti inviti prietenii pe lady popular sau le cumperi ori daca iti pui domnisoara in vacantaza. Multa Bafta!
A treia nu e sigura sigura am auzit-o si eu de pe TPU incearca.
Papa!
:*

| ursulet_3482 a răspuns:

Poti castiga dolari si sa ii schimbi in diamante