| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Cum credeti ca o sa se desfasoare sfarsitul lumii >:?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tsunami si cutremure in masa, crapa drumurile si totul se duce pe apa sambetei.

| EmaS a răspuns:

Vor fi razboaie,cutremure de pamant,foamete, boli, criza economica la nivel mondial.Vor fi vremuri grele.

| Trolli a răspuns:

Daca iese Diaconescu presedinte. Poate nu o sa fie sfarsitul lumii, dar sfarsitul Romaniei, cu siguranta.

| lalalalallll a răspuns:

Tsunami-uri, cutremure, secetă ori ploi, tornade, și o chestie tâmpită ''o să plouă cu mingi de foc'' laughing

Sau e posibil worried

| MasterIT a răspuns:

Eu nu cred ca va fi un sfarsit al lumii, cel putin pana in anul 6000.