| AshiChan a întrebat:

Cum credeti ca va fi peste 100 de ani?laughingCel mai original raspuns primeste funita whistling

9 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

O intrebare mai buna ar fi mai rezistam noi 100 de anilaughing stai linistit ca vine 2012happy fundita

| Darkus a răspuns:

Am vazut un reportaj recent facut in rusia, cum ca un asteroid va lovi pamantu in 2036 iar daca il va ocoli il va lovi in 2069 deci nu prea ai ce sa zici in "urmatori 100 ani"

| Gentiana a răspuns:

Imi imaginez niste extraterestrii, umbland prin orasele noastrelaughing
Pe atunci poate lupii si ursii vor fi speciile dominante, si in loc de oameni, ei vor impanzi strazile.
Cred si ca nu vor mai fi pe atunci mijloace de transportlaughing
Intr`un cuvant cred ca nu va mai exista LUMEAlaughing

| AddaXD a răspuns:

Probabil va fi atata tehnologie moderna ca ne vom plictisi d ea...laughing Si probabil natura va fi tot mai putina si poluata ca asa sunt oamenii, nu ai ce sa faci sad
Oricum vom afla cand vom ajunge acolowinking

| D3d3_9101 a răspuns:

Pai km sa fie? o sa fie masini zburatoaree...case din sticla,
Peste 100 de ani o sa ne scoata geoana din crizarolling on the floor
Si magazinele o sa fie fara vazatori adica

sa luam pedegratislaughing
sper ca o sa ii placa peste 100 de ani happywinkingrolling on the floor

| Yoana a răspuns:

Nu vom mai existahee hee

| DroGuleTz a răspuns:

Urat fundita?

| LexaPerplexa a răspuns:

Vom fi dominati de extraterestii cu antenute verzi si vom bea ulei de motor rolling on the floor Si probabil o sa ne atace caprele si vrabiile rolling on the floor

| uav11 a răspuns:

Foarte diferit laughing