| zufi a întrebat:

Cum credeti intr-o relatie cine trebuie sa fie mai inteligent fata sau baiatu?
numai sa nu raspundeti ambii. el sau ea?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Trebuie sa fie destul de inteligenti ca sa isi dea seama cum sa se comporte unul cu altul.Sa fie o echipahee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Trebuie sa se completeze reciproc si atunci totul va fi ok

| costyn162 a răspuns:

Nu este neaparat nevoie ca personele dintr-un cuplu sa fie inteligente dar oricare ar fi nivelul de rationament ar trebui sa fie aproximativ acelasi pentru ca altfel relatia nu va functiona. Cum a spus Daniela trebuie sa se completeze.

| andreea7520 a răspuns:

Nu înţeleg, ce contează aşa mult cine trebuie să fie mai inteligent?hee hee Cât timp se înţeleg bine nu cred că ar trebui să se ţină cont de cine e mai inteligent şi cine e mai prost happy

| YoAnNa a răspuns:

De obicei fata este cu capul pe umeri laughing... Dar depinde