| Fvn a întrebat:

Cum creez efectul asta? http://www.pufosi.org/......-prietena/

Răspuns Câştigător
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Ai nevoie doar de o cameră foto și de o pisică dispusă să stea la pozat. Prima data pui un wallpaper oarecare pe desktop, pui pisica lîngă monitor și pozezi. Acea poza poză o pui ca wallpaper, dupa care pui iar pisica lîngă monitor și pozezi. Poza obținută o pui ca fundal, și repeți operațiunea.

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Cu irfan view dai la capture si pui sa iti salveze in main clipboard si dat ctrl+f11 de mai multe ori la o imagine cu o pisica pe desktop, eu asa am patit din creseala astazi cand am vrut sa fac captura la un film happy

| Cumătru de la Galați a răspuns:

@ bxr20 & alonet, despre ce vorbiți voi? eu sînt singurul care observa că pisica este în altă poziție de fiecare dată?

| bxr20 a răspuns:

Iti filmezi monitorul cu o camera care la randul ei, ce filmezi se vede pe monitor. Astfel o sa se vada la infinit. Am facut o data si e interesant.