| anonim_4396 a întrebat:

Cum dau oamenilor,REFRESH/RESET la viata mea?
Pentru ca simt ca m-am cam ratat.
Vreau o noua viata mai buna si mai pozitiva.
Sad story, JUST A DREAM.

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Altu' ca mine,
Nu te mai gâdi la ei... Oamenii care te supără, şi zâmbeşte!

| Idkidk a răspuns (pentru Idkidk):

Gândi*

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Idkidk):

Mersi!
big grin

| Idkidk a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cu plăcere, sunt un bun psiholog!

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Man. In viata asta sunt tot felul de lucruri de... rahat. Orice poate sa te supere. Orice poate sa te faca sa te simti nasol.
Oricand poti sa faci ce vrei cu viata ta. Acum poti sa fii suparat. Peste 2 secunde poti sa fi cel mai fericit om de pe pamant. Pune toate prostiile de ganduri negative deoparte.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de sfat.
Daca as avea 9 vieti ca motanul meu ar fi mai mult decat binelaughing
9 vieti+una de rezerva.
sad
Si posibilitatea de a cumpara tokeni pentru viata mai multa.

(aberez)

| DoarBogdan a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Uite azi eu mi-am dat seama ca parerea mea chiar influenteaza anumite persoane. Fa la fel. Esti important.

| MysteriousCat a răspuns:

Cu telecomanda desigur.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru MysteriousCat):

Habar nu am ce sa fac cu viitorul meu, profesie, loc de munca.
Sunt absolut indecis si dezorientat.Nu stralucesc super in niciun domeniu, am doar simpatii pentru unele materii, dar doar simpatii nu pasiuni adevarate.La concluzia asta am ajuns.
Plus ca urmez un liceu cu profil de la distanta, frecventa redusa, din cauza depresiei si anxietatii care m-au cam terminat pe interior.Iau si antidepresive.Trist nu?sad
Asta e sper ca dupa atatea dezamagiri si regrete sa vina si soarele pe strada mea.Dar nu prea cred.Sunt mult prea lenes si delasator, nemotivat.sad
La generala eram printre primii la scoala, acum ma zbat in mediocritate pe la nota 7, 8.
sad
De cand zic ca ma apuc de ceva studiu suplimentar si citit carti dar nu mai reusesc.
Trebuie sa ma motivez singur, nu stiu.

| MysteriousCat a răspuns:

Da,e trist...Dar nu ai ce sa faci, asta e viata.Ai parte de urcusuri si coborasuri.Situatia se va rezolva doar daca tu vrei asta cu adevarat.Totul depinde de tine.