| StelutaDintreNori a întrebat:

Cum de alllinna e cea care raspunde cel mai repede? Cum reuseste?

Răspuns Câştigător
| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Pai ea sta tot timpu` pe TPU si apasa pe chestia rosie din dreapata unde scrie:"Raspunde primul"...happy

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da chiar alllina de ce e nu e expert?thinking

| Arthur a răspuns:

Probabil sta mai aproape de cel care intreaba. Semnalul ajunge mai repede la ea big grinhee hee

| Flav a răspuns:

Iti dai seama ce fel este in pat? Pardon, la volan?

| JeSa a răspuns:

Intreaba-o, cu siguranta iti va raspundetongue

Shin
| Shin a răspuns:

"How do you kill the one that has no life?" tongue
Shinwinking

| Pho3nix a răspuns:

E foarte activa pe site.
Bravoi ei. tongue

| viatadecacatt a răspuns:

Magierolling on the floor

| criss:) a răspuns:

Rapida, eficienta si folositoarehappy

| cretzufinish a răspuns:

Probabil e foarte activa pe site...

| cretzufinish a răspuns:

Na ca am reusit si eu sa raspund prima laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Are turbo la degete si la minte.laughing

| alecs871 a răspuns:

Mah, nu stiu ce sa zic, la intrebarea asta inca nu a raspuns oh go on.

| Irina a răspuns:

Probabil are mai mult timp liber si acceseaza des site-ul.

| aniohetova a răspuns:

Probabil are mai mult timp... Si nu are si alte obligatii. Asta daca vrei sa stii intreab-o pe ea si iti confirma happy. sau nu :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc tuturor, suntem o gasca sa nu uitati, telecomanda este la voi in laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca scrie pe google" cele mai recente intrebari pe TPU", doar asa reuseste.
Ea este deja experta, experta in "googălit"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe prima pagina, langa "Discuta live"(chat) ai sa gasesti"Raspunde primul" si acolo ai sa gasesti intrebarile cu o raspunsuri cu 1, 2 sau 3 raspunsuri.stai la panda pana apare una noua si gata.Alllinna nu este unica pe site-ul asta care a ajuns sa fie numai si numai prima, am mai avut inca 2 useri care faceau la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUBU-LINA a răspuns:
Imi e mila de tinesad'
nu te baga nimeni in seama si cauti distractie aici.
Pentru cei care nu stiu ma aflu aici pentru ca mi-au murit parintii si vreau sa uit, consider gestul lui BUBU-LINA incalificabil, stiind ca sunt in doliu mai esti si credincioasa, halal credinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No life