| inflicted a întrebat:

Cum descrieti 2019 in câteva cuvinte?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te pe u.

| Drimmero a răspuns:

Cu momente proaste dar si momente bune, per total a fost un an ok. Am pierdut si am primit cam in egala masura punand balanta.

| Mădă0611 a răspuns:

Prost. Atat de prost incat singurele amintiri sunt momentele petrecute cu cainii mei, si astea sunt cam putine, desi zilnic ies cu ei, dar la cat de prost a fost anul, abia reuseau sa ma faca sa imi treaca nervii nervosi.

| SilentRain a răspuns:

Oribil, praf, muci, varza

| gemeni6226 a răspuns:

Cu foarte multa munca, deceptii pe parcursul anului si la final o mare si nesperata reusitahappy

| Dalmore a răspuns:

Multă muncă, dar per total okay.

| SEMIHA a răspuns:

Un an al iubirii. Am cunoscut oameni frumoși. Un an cu multă muncă și stres. Dar rezultate pe măsură!

| xeum a răspuns:

Un an plin de realizari profesionale si personale