| anonim_4396 a întrebat:

Cum devi Utilizator Senior pe TPU?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...trebuie sa ai o activitate pe site de minim 10 zile, si minim 100 de raspunsuri!
. oricum tu esti deja senior

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Citeste blogul si ai sa afli.

| AnneMarri a răspuns:

Citeşte aici http://www.tpu.ro/blog/ toată postarea ca să înţelegi mai bine.

| TeoPT a răspuns:

Doamne, eram sigur că se va pune o întrebare de forma ăsteia laughing

Pot să știu și eu de ce nu citiți blogul mai ales când s-a scris un artiol atât de important pe el?

Utilizator senior este orice utilizator care a dat 100 de răspunsuri aprobate pe TPU. Și ca să fac o paranteză, EȘTI utilizator senior.

Baftă

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu activitate pe TPU, atunci cand indeplinesti, cumulativ, 2 conditii: cel putin 10 zile de activitate si cel putin 100 de raspunsuri. Pentru alte detalii citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si te lamuresti complet. Numai bine!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@marcela, funditele nu conteaza! Drept dovada tu esti utilizator junior, desi ai mai multe raspunsuri castigatoare decat Iulia.

| LifeFail a răspuns:

Dacă ai peste 100 de răspunsuri. Citeşte mai multe aici:
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Baftă!

| BubuDx a răspuns:

Iti schimbi data de nastere'!raised eyebrows

| BubuDx a răspuns:

Sorryrolling on the floor:3

| redtulip a răspuns:

Din 102 raspunsuri ai doar 3 castigatoare...mai trebuie ceva experienta si mai multe raspunsuri cu fundita. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Trebuie sa ai cat mai multe intrebari, raspunsuri corecte etc. Funda!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa oferi 100 de raspunsuri, asa spunea @admin intr-o postare pe blog.