| skilllz a întrebat:

Cum dracu sa fac sa ma impac cu o prietena buna chair foarte buna. M-am certat cu ea doar de un singur motiv ca am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine, si din raspunsul de il primisem era ceva de neasteptat era de rau oricum si dupa aceea au inceput certurile si certuri urate rau. Dati-mi si mie idei cu ce as putea sa fac sa ma impac cu ea

3 răspunsuri:
| GabiCh93 a răspuns:

Laso un pic sa ii treaca supararea apoi cere-i scuze.

| mihaela_8362 a răspuns:

Depinde de ceea ce ti-a raspuns si de reactia ta.Adica din cate am inteles ea a reactionat urat si tu dupa, poate te`ai enervat si i`ai raspuns cu aceeasi moneda.Sun`o vezi daca i`a trecut.Invit`o pana la o plimbare in parc, spune`i ca trebuie sa ii zici ceva foarte important(iti ceri scuze). thinking Fa`i o surpriza.Ai putea daca stii ca e singura sa-i faci o vizita pe neasteptate, niste flori si niste vorbe gandite.Fi calm, incearca sa te stapanesti. Vorbeste cu ea.acum depinde si de varsta ta laughing Daca nu`ti place nicio varianta, sau nu vrea sa iti raspunda, trimitei un sms, cere`ti scuze. E cam aiurea da` alte idei zau cu n`amlaughing. Succes! [ Ne spui cum a iesit ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti baiat sau fata?
Daca intr-adevar este o prietena buna si tii la ea, nu mai are rost orgoliul. Mergi si cere-ti scuze fata de ea, explica-i ca-i avut nervi.