| overdose90 a întrebat:

Cum e mai ok sa mananci pizza: cu mana sau cu furculita si cutit?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Cand esti in restaurant o mananci cu mana, nu de alta dar trebuie sa fim civilizati, iar acasa cum vrei, iti spun un secret, in restaurant am mancat o ca mana, nu a mai contat daca s-a uitat careva uart sau si a facut vreo parere proasta despre mine si mai e o chestie cand mananc cu mana parca ma simt in apele mele si ma satur

5 răspunsuri:
| pkr09 a răspuns:

Mda grea intrebare. laughing
stiu ca e ok sa mananci pizza cu mana

| ary a răspuns:

Daca mananci la restaurant, preferabil cu furculita si cutit, daca e deja taiata nu-ti va reprosa nimeni ca mananci cu mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. unii care se duc la restaurante de luxlaughing mananca cu cutitu` si cu furculita dar altii mananca cu manawinking e mai usor asa laughing

| DaftPunk a răspuns:

Cu mana e mai usor ca atunci cand mananci cu furculita si cu cutitu` iti trece pofta adica nu iti trece dar e mai comod cu mana:d

| Parmalat a răspuns:

laughing ca sa mananci cu mana trebuie sa fie deja taiata in felii. De obicei se taie, dar nu peste tot.
La Trattoria Il Calcio din Bucuresti (restaurant cu specific italienesc) am vazut italieni ca mancau cu furculita si cutit deci cu mana daca e sa mananci o faci atunci cand esti acasa, nu cand esti in oras.