| Joker3134 a întrebat:

Cum e meseria de antreprenor?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai unele persoane o sa zica ca frumoasa, altele ca este mai putin frumoasa.

https://laurentiumihai.ro/cum-este-sa-fii-antreprenor/

| Sofer a răspuns:

Depinde cum e privita și dacă le place dar pare greu.

| raMLesS a răspuns:

E grea, muncesti mult si intens, te plimbi adesea de la un capat al orasului la celalalt pentru niste hartii, toate responsabilitatile sunt ale tale, dar si veniturile sunt pe masura. Daca ajungi intr-un anumit punct, poti sa castigi foarte mult fara atata bataie de cap ca la inceput, ai oameni care sa se ocupe cu asta(depinde de afacere)

| oglindasultanului a răspuns:

Rusinoasa sad