| Cristian95Alex a întrebat:

Cum e prima zi de scoala?big grin Din anul asta?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super misto!happy

3 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Uite iți răspund cu întrebarea pe care am pus-o acum 2 minunte.

http://www.tpu.ro/......-sport-cu/

Trage concluzii singur!

| Simpluuu a răspuns:

Am intrat in a cincea . a fost mortal . suntem doar 15 in clasa si avem o diriginta de doar 21 de ani . suntem primii ei elevii . Parte cea buna e ca sunt vecina ei .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa. Ca de fiecare data cand incepe scoala. Am stat sute de ani la discursul directorului si abia cand a terminat am intrat in clasa. Avem 6 ore pe zi si incep chiar maine cu recapitularea pentru testele initiale.