| Eroare404 a întrebat:

Cum erau vremurile de altadata?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cand fotbalul nu era doar o afacere si se juca pe bune, pentru culori, cand arabii nu dominau finantele in fotbal si cand fotbalul era mult mai frumos, cu echipe de traditie in elita fotbalului, echipele cu identitate luptau pentru trofee! Dar de vreo 5 ani, fotbalul s-a stricat si a ''murit'' metaforic!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai aventuroase laughing

| pufulescu a răspuns:

Anii 80? Mancare putina, frig permanent in apartament si salile de clasa, haine si pantofi se gaseau greu si se dadeau pe sub mana, cozi pentru orice aliment afara de paine care era pe cartela, apa calda la robinet doar sambata seara, se lua curentul pe la 6 in fiecare seara, doua ore de program tv continand exclusiv vizitele tovarasului si tovarasei... o minunatie!

| Staind a răspuns:

Frumoase :'(

| MistretulPufos a răspuns:

Diferite

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Foarte frumoase