| TPUSenior01 a întrebat:

Cum este cu intrebarea asta? Eu sunt un om. Daca fiul lui Paul este tatal fiului meu, eu ce sunt pentru Paul laughing Cat am mai ras cu parintii mei! Cine ma ajuta si pe mine happy

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nora, pentru ca tata fiul meu este sotul meu, iar tatal lui care se numeste Paul este socrul meu.

| DrTerrible a răspuns:

Salut.Pai prietenas daca citesti cu atentie intrebarea e logic ca nu are raspuns.Fii atent: daca fiul lui Paul este tatal fiului meu(fiul lui Paul nu are cum sa fie tatal fiului meu pentru ca 'eu' sunt. Sper ca te-ai prins care este erroarea.