| Lasvegasnevada a întrebat:

Cum este in africa de sud ma refer daca sunt crime. droguri saracie stiu ca esti deci excludem varianta aceasta

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclude-le pe toate de la Dragoste si sex.

| Lasvegasnevada explică (pentru anonim_4396):

Ma da vezi-ti de treaba ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lasvegasnevada):

Respectati regulamentul si nimeni nu se va opune la nici o postare.Numai bine.

| Lasvegasnevada explică (pentru anonim_4396):

Da cine sunteti dumneavoastra

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lasvegasnevada):

Ca persoana, nu conteaza.In casa altuia, fac ce mi se spune, nu ce vreau eu.Sa respectam regulile casei, numai asa ne vom putea intelege.Altfel,cineva trebuie sa renunte si acela nu este proprietarul. Sper sa intelegi.Numai bine.