| Josh1001 a întrebat:

Cum este sa lucrezi ture de noapte si mai ales cele de zi? Pentru cei ce lucreaza un astfel de program, v-ati obisnuit rapid? Cum este cu somnul? O sa incep in curand si as vrea sa stiu big grin.

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Te obisnuiesti cu orice program. Dar recomandarea este sa dormi noapte si ziua sa avem celelate activitati. Sanatata ta va avea de castigat pe termen lung.

| MihailVeteranu a răspuns:

Dar oamenii de pe tir de conduc 10-15 ore și dorm 5 ore in schimb?