| ghineanamaria a întrebat:

Cum fac credite gratis pe barn buddy dar pe hi5 nu altundeva Ce program imi trebuie? Inafara de a castiga trofee

9 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Fundita plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti acumulezi credit(gratuit) trebuie sa faci cupe happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci credit mai incearca bine e un sfat bun sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa castigi trofee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci trofee asa am facut eu credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul cheat energie

| ionut_9453 a răspuns:

Este un program special pentru calculatoatre care cand il activezi iti va da sa te uiti la reclame si apoi iti apar credite nu se folosestela la infinit programu

| ionutz37 a răspuns:

Creditu se cumpara

| ionutz37 a răspuns:

Creditu se cumpara