| InGeRaS_7597 a întrebat:

Cum fac la cs1.6 ca armele si peretii sa nu mai se vada asa clare?
Ca si in acest video: http://www.youtube.com/watch?v=3Sk3nKlS_oQ

Răspuns Câştigător
| Quiescent a răspuns:

Schimbi rezoluția pe software.

1 răspuns:
| Psychofuckingsocial a răspuns:

E de la cfg pe care il foloseste k1d.
Cauta pe google k1d.cfg dupa ce il descarci il bagi in c, program files, counter strike 1.6, cstrike si gata. si dupa aia cand intri in joc intri in consola si scrii,, exec k1d.cfg''. si o sa vezi ca mergewinking vezi ca o sa-ti configurezi totul ca inainte dar o sa tragi mai bine si o sa vezi si pereti asa cum ii vreiwinking