| sNukki a întrebat:

Cum fac rost de credite la jocul Barn Buddy de pe hi5? Solutia cea mai buna primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castigi credite atunci cand ai luat trofeul pentru o anumita planta.

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci multe cupe...mai ales la flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi niste trifoi si dupa aia dai refresh la pagina si apar 2000 credite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face credite barn budy pe hi5? imi ziceti va rog! ca am si eu am cupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cocos cate credtite primesti pentru cupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kissid.ro/dj_andr33y.php credite gratiute

| Princess_8147 a răspuns:

Trebuie sa ai mule cupe, acelea se fac cumparand animale si curatandu-le luand ouale sau trebuie sa cumperi un anumit nr. de un fel de plante si sa faci cupe(200 credite pentru fiecare cupa)bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa faci cupe s-au sa cumperi cu monede hi5tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai bine sa ati cumper plantele cele mai scumpe si ati da exp mult si animale mai ieftine proc prost oaie si din astea ca ati da xp si ati aduce trofeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olla credite le poti face cand termini cupa la plante, florii si animale...

| alexa_7198 a răspuns:

Pai...trebuie sa faci cupe...mai bine fa la flori ca acolo primesti mai mult exista solutia prin monede hi5 dar eu am facut cupe la flori si mi-am cumparat vaca organica si am acum 3, 945 big grin asa ca nu e neaparat sa dai banibig grin

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Eu am vreo 12 cupe si am luat multe credite te sfatuiesc sa incerci sa iei la flori o sa iti dea si mai multe in general la cele scumpe

| alexa_9178 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi toolbaru`l pe care il gasesti pe hi5. Si cu cat mai multe jocuri te vei juca si daca il vei folosi din ce in ce mai mult. Iti va da cate 25 de monede. Din care poti sa cumperi 800 de credite pe care poti sa le folosesti la burn buddy sau alte jocuri. ex[ Organized crime:-@ etc. ] Sau. daca nu vrei sa iti cumperi credite poti pastra monedele daruinde.le cadouri prietenilor de pe hi5! Daca Nu ai inteles intri pe hi5 meu [ http://allexutzadolc3.hi5.com ] si imi lasi un comm si iti voi explica mai bine :* Succes!

| alexa_9178 a răspuns:

Sau celalalt mod doar pentru credite la burn buddy este sa faci cupa. Prima e medalia alba sau gri. A 2 e cea rosie. Si a 3 este cea albastra. Dupa cea albastra trebuie sa iei cupa. E imposibil sa nu iti dea credite. Sau dupa ce ai luat cupa. Iesi si intri iar pe el. si mai sus de gradina iti apare un text ca si cum ai accepta creditele. Acolo trebuie sa dai "ok" si creditele vor fi adaugate!

| Eduard45 a răspuns:

Trebuie sa faci cupe! eu am facut doua cupe pana acum si mi-a dat 4000 de credite! ha ha ha! nu stii sa faci credite! la ce nivel esti? ai jucat vreodata?

| allll a răspuns:

Pai adauga 2 euro

| ancutza1 a răspuns:

Eu am vivel 63 pe barn buddy si am 3000 de credite am avut 23000 dar mi-am luat plante speciale si le facu doar cu trofee creditele