| superhero a întrebat:

Cum fac sa am masinile de la need for speed most wanted pe cele in plus? adica nu cele care le i-au daca ii bat pe sonny... pe cele de politisti.si cele normale camioanele si astea.
funda

3 răspunsuri:
| Stefan89 a răspuns:

Exista un trainer pentru versiunea 1.3 cu care poti sa iei ce masina vrei.O sa ai in cariera vreo 92 de masini si se mai adauga pe masura ce joci. Daca versiunea ta de joc nu e 1.3, descarca patch-ul v.1.3 si aplica-l jocului
http://blogrozav.blogspot.com/

| superhero explică:

Da multumesc de raspuns stefan dar de unde i-au acel trainer ca il am 1.3 si am terminat tot careul si l-am batut si pe razor.te rog mult sa imi dai link-ul de unde pot descarca trainerul te rog mult de tot!

| superhero explică:

De unde il iau? ca am 1.3.