| sergiusss a întrebat:

Cum fac sa imi apara pe facebook ca am luat permsiul de conducere categoria B?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica vrei sa te lauzi.Scrie sus la stare.

| Trolli a răspuns:

Scrii pur si simplu. "Ma laud ca am luat permisul de conducere categoria B... yaaay". : )

| sergiusss explică (pentru Trolli):

laughing Am vazut la cineva frumos scris aparea ca si cum ai scrie intro relatielaughingrolling on the floor))

| Trolli a răspuns (pentru sergiusss):

Am inteles! nu stiu, eu nu am vazut.happy
Scrie si tu "in a relationship with Permisul de conducere". Glumesc. haha

| Wøodenpints a răspuns:

Cred că pui problema greșit.
Ar trebui să te întrebi cum să faci ca să nu mai ai impresia că i-ar păsa cuiva că ai luat tu permisul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh, asta-i buna! "Pasionat" feroviar cu o locomotiva la avatar si mandru ca a luat permisul pentru sicrie pe 4 roti! Sa fii mandru cand il iei pentru locomotiva! tongue