| superpissy40 a întrebat:

Cum fac sa imi pun poze, filme si melodii pe LG Cookie Fresh culoarea mov? Funda! Scuze de categorie!

5 răspunsuri:
| CimigoB a răspuns:

Daca e culoarea mov nu merge!
Orice alta culoare...dar pe ala mov nu merge
rolling on the floor)

| superpissy40 explică (pentru CimigoB):

Esti sigur/a?

| CimigoB a răspuns (pentru superpissy40):

Glumeam...nu conteaza culoarea telefonului...Incearca sa conectezi telefonul la pc cu ajutorul cablului USB, dupa aia selectezi Mass Storage happy Intri in My Computer si trebuie sa iti apara un drive " Removabel Disk ". Selectezi muzica, pozele care le vrei dai click dreapta copy si paste in Removabel Disk. Acum ar trebui sa le ai pe telefon happy

| superpissy40 explică (pentru CimigoB):

Ok.Vad ca te pricepi.Mai am o intrebare: Cum pot sa imi pun youtube pe tel ca nu merge zice neacceptat?

| CimigoB a răspuns (pentru superpissy40):

Nu cred ca merge pe telefonul tau...incearca sa intri pe google si scrie youtube player for LG cookie fresh happy daca iti gaseste ceva ii dai download si apoi ar trebui sa iti apara un shourtcut in meniu al youtube-ului... happy