| Ramonika_5243 a întrebat:

Cum fac sa imi sterg contul? Plsss rasp urgent dau FUNDApuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse

1 răspuns:
| Psihoyounger a răspuns:

Contul TPU.ro nu poate fi şters de tine, deşi este al tău. Pentru a-l şterge, va trebui să trimiţi un e-mail aici: http://www.tpu.ro/contact în care să specifici ce anume doreşti. Adminii îţi vor şterge contul însă întrebările şi răspunsurile tale vor rămâne pe site, sub formă anonimă. Dacă doreşti să ştergi doar o întrebare sau un răspuns, procedezi la fel, trimiţi un e-mail la Contact.
Contul tău nu va fi şters imediat, pentru că la volumul mare de e-mailuri trimite pe pagina de Contact, mă gândesc că adminilor le e destul de greu să le soluţioneze non-stop. Ai grijă ca contul pe care eşti înregistrat/ă când trimiţi e-mailul la Contact să fie cel pe care doreşti să îl ştergi.